Teknomelt
Teknomelt

Misyon & Vizyon

Misyon

Mutlu çalışan, mutlu müşteri, mutlu tedarikçi ilkesiyle; doğru fiyat, kısa termin, esnek üretim ve zamanında teslim ile, ilk tercih edilen Spunmelt nonwoven üreticisi olmak.

Kalite, fiyat ve tedarik süresinde, müşterilerimizin her zaman güvenebilecekleri bir üretici olarak, bütün çalışanlarımızla birlikte müşterilerimize en iyi hizmeti vererek müşteri memnuniyeti oluşturmak ve bu vesileyle ticari ilişkilerimizi daha önemli seviyelere taşıyarak müşterilerimiz için sadece iş ortağı değil, aynı zamanda güvenebilecekleri birlikte büyümeyi hedefleyebilecekleri çalışma ortakları olarak değerlendirmelerini sağlamaktır.

Vizyon

Spunmelt Nonwoven sektöründe bir ekol olarak ilk akla gelen üretici olmak; yenilikçi ve yüksek katma değerli ürünlerle yüksek teknolojik sektörlerde de tercih edilen, dünya çapında saygın bir tedarikçi olmak.

Ticari faaliyetlerimizi sürdürürken etik değerler çerçevesinde çalışanlarımıza, tedarikçilerimize, müşterilerimize ve çevreye karşı olan sorumluluklarımızı en iyi şekilde yerine getirerek, yapılan yatırımlarla standartları her zaman daha üst seviyelere taşımayı amaçlayıp kazanımlarımızı ortak bir değer olarak paylaşmaktır. Daha Fazla Bilgi İçin Bizimle İletişime Geçin